Firmamızın otomotiv yedek parça sektöründeki 1992 yılından bu yana oluşan bilgi birikimi, deneyimi ve uzmanlığı sonucunda 2012 yılında ticari araç yedek parçaları konusunda dünya çapında üretici ve tedarikçi olmak amacı ile kurulmuştur.

20 yılı aşan tecrübe ile markamız; süreklilik, kalite, güvenilirlik, servis ve yenilikçilik anlayışı ile bu sektöre hizmet vermektedir. Global bir marka olmak amacı ile Türkiye'de otomotiv sanayisinin önemli bir merkezi olan İstanbul'da faaliyet göstermektedir.

Markamız Süspansiyon sistemleri başta olmak üzere Debriyaj aksamı, Motor aksamı ve ağır vasıta tüm ürün gruplarına ait 5.000'e yakın referanstan oluşan ve sürekli artan ürün çeşitliliğimiz ile birçok ülkede kendi temsilciliklerimiz ve seçilmiş ortaklarımız ile hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Kılınç Global bünyesinde; Süspansiyon, Motor, Direksiyon, Fren ve elektrik sistemlerine ait ürünleri tüm ticari araçlarının yaygın marka ve modellerinin profesyonel araç tamiri ve değişimi ile ilgili tüm ürünleri bulabilirsiniz. Bu konularda sektörümüzde güçlü bir yere sahip olmakla yetinmeyip; uzun yıllardan bu yana süregelen deneyimimizi ve en modern teknolojileri kullanarak kendi üretimimizin yapılanmasını da sürekli geliştirmekteyiz.

Kılınç Global markasının en önemli sermayesi, çalışanları ve dünya çapında müşteri güven ve memnuniyetini ilke edinerek çalıştığımız müşterilerimizdir. Kılınç Global Ticari araç yedek parça pazarında büyümenin ve kalıcı olabilmenin; kalite, müşteri memnuniyeti, bilgi birikimi, hız, zamanlama ve geleceğe yönelik yatırımlar ile mümkün olacağına inanmaktadır.

Kılınç Global olarak müşterilerimize OE kalitesine sahip ürünleri sunmayı kendimize hedef edindik ve tüm kurumsal faaliyetlerimizi bu hedefe göre şekillendiriyoruz. Bu hedefimiz günlük çalışmalarımızın ve yönetim anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyeti en önemli hedeflerimizden biri olup; müşteri taleplerine ve beklentilerine göre kendimizi sınayıp OE ürün kalitesi, fiyat istikrarı, güvenilirlik ve hızlı teslimat amacı ile piyasadaki konumuzu ve itibarımızı koruyarak geleceğe taşıyoruz.